כולנו במסע רוחני

כולנו במסע רוחני. זהו כתבתי את זה .למרות שיהיו כאלו שיטילו ספק ,או חיוך של לעג יעלה בזוית פיהם ,ועיניהם יתגלגלו כלא מאמינים.
כולנו במסע רוחני .נקודה.
הם ימשיכו ויגידו שכל זה הוא יציר דמיוני ואין קשר בין זה לבין "המציאות" וכולנו נחזור אל "האין" המקום שבאנו ממנו לפני שנולדנו ,ושחיים פעם אחת בלבד והכי טוב הם ייעצו לנצל את החיים ולא לבזבז זמן אל "אשליות דמיוניות". ומי שמת מת. זהו נעלם ב"אין".
דרך אגב האנשים הסקפטים – ספקנים – לא מאמינים – רציונאליים הם אבן יסוד חשובה מאוד בכל המערך הזה שנקרא חיים ונחזור אליהם ואל תפקידם בפרקים הבאים.
אז מהו בעצם המסע הרוחני הזה? ואיך זה שכולם משתתפים בו ? המסע מתחיל ברגע בריאתנו ע"י אלוהים, היקום, האחד הגדול ,אין עוד מלבדו ,המקור (כל השמות נכונים , אני מעדיף את המקור ומעתה והלאה יקרא האחד המקור) בבריאה זו אנו מופרדים מהמקור ומקבלים הוויה אחת ומיוחדת וחד פעמית (מבחינת ייחודה)כך שאין שתי הוויות (נשמות) זהות בכל היקום.
לא כל ההוויות מתממשות אפילו לרמת נשמה (גרעין המהות של ההוויה הממומשת) אלו שכן יכולות להשאר בשמיים, עולם האמת ,גן עדן ,עולם הנשמות(כל השמות נכונים) (אני אשתמש במונח זה) או נשמות חזקות יותר (רוחנית כן… הכל רוחני בעולם הנשמות) יתממשו בעולם הפיסי.
כולנו משתתפים בזה  גלגול נשמות בגלל שאין לנו ברירה ,זה מה שאנחנו וכולם חלק מהמכלול ("המקור").
אז למה להתממש בעולם הפיסי ? נקרא גם עולם התלת מימד (ומעתה והלאה) ובכן.. עולם רוחני הוא עולם תאורטי ,אם הוויה לא נכנסת לגוף פיסי עם כל המשתמע מכך אין ביכולתה לנצל את כל הפוטנציאל המצוי במקור , כלומר עולם התלת מימד הוא מאתגר ברמה כזו עד ששום עולם תאורטי לא יכול להתחרות בו בעוצמת החוויות הטובות וגם הרעות,אם ניקח אנלוגיה מעולם הצבא אזי זוהי היחידה המובחרת ביותר והקשה ביותר מבחינת יכולת מימוש הפוטנציאל והאתגר של הנשמות.
אז אנחנו בעולם הפיסי למה צריכים שוב לצאת למסע רוחני? הרבה נשמות מתמזגות עם גוף הכולל מוח ומזג מסוים ( נקבע ע"י תאריך הלידה ,ההורים ,גנטיקה פיסית ,גוף שנבחר ע"י הנשמה ,אזור אקלימי ,מדינה ועוד משתנים) מכוון שכל הידע של כ הגלגולים הקודמים נשכח ברגע הלידה ,הרבה אנשים שוכחים מאיפה באו ולשם מה ,זה נהדר אם אתה נשמה צעירה הצריכה לחוות את מהות התלת מימד בצורה הטובה ביותר, אולם בכמות מסוימת של גלגולים האדם .צריך להבין שהעולם הפיסי הוא לא עולם האמתי, ועליו לגלות את האמת בתוכו כשלב בחזרה לעולם הרוח.
ברגע שאדם מבין זאת הוא מבין ובעיקר מוכן לפתוח את תיבת החידות שבתוכו.
מסע בחזרה למקור