4 האתגרים מרכזיים של הנשמה

ארבעת האתגרים הבסיסיים לנשמה היורדת לגלגול

כדי שנשמה תסיים את גלגול נשמות עליה לעבור מספר אתגרים \ תיקונים היא בוחרת אותם עם כל גלגול אבל עליה לסיים את כולם או לפחות את המרכזיים שבאתגרים ואת הרוב המכריע כדי להפסיק להתגלם בגוף פיזי.ולהשתחרר מהמעגל.
ארבעת האתגרים המרכזיים יופיעו בכל גלגול ברמה כזו או אחרת ,בגלגולים מסויימים הם יהיו הנושא המרכזי בגלגול .
ארבעת האתגרים :פחד ,סבלנות,נתינה,וקבלה.
כל אדם בכל גלגול חווה את כל ארבעת האתגרים האלו בחיי היום יום שלו ,אולם בשלב מסויים אחד מהם או יותר יהפוך להיות האתגר המרכזי \התיקון באותו גלגול. למשל
קבלה -יכולים להיות הרבה סוגים של אתגר קבלה ויש כאלו ברורים לחלוטין כמו אדם הנולד מוגבל (עיוור,נכה,פיגור,אוטיזם) ותלוי לעצם קיומו באדם אחר ,במקרה זה הוא אמור לקבל (יחס ,טיפול,שיקום,עידוד) במהלך כל חייו.
נתינה– גם לנתינה פנים רבו אם מרצונו של אדם או ככורח המציאות ,התנדבות וסיוע להמונים הוא דוגמא לרצון פנימי ,וטיפול בקרוב משפחה הוא כורח אבל שניהם מרמזים על אתגר של נתינה.
פחד– כולנו מפחדים ,בכל גלגול ,אולם ישנם גלגולים שזהו האתגר המרכזי וסיטואציות של פחד (כמו מלחמה ,שבי ,אתגרים כאלו ואחרים ) או חרדות ברמה גבוהה יסמנו את האתגר
סבלנות -אחד הדברים הקשים לנשמה עם כניסתה לגוף הפיזי הדחוס ,לזמן ולמרחק הוא איטיות התרחשויות נשמה רגילה שדברים קורים עכשיו ! במיידיות וכאן איך לומר…צריך סבלנות והרבה לעיתים יהיה גלגול שיתמקד בסבלנות וישלב איתו אמונה ותקווה (עוד אתגרים..) כמו למשל שהיה באי בודד והמתנה לחילוץ ,המתנה לאהוב\ה תפוס\ה ועוד.